(BE: staging)

C/San Fernando parada

Planifica un viatge amb transport públic i consulta els horaris actualitzats

C/San Fernando parada - horari dimarts

LíniaDireccióTemps
S1 STD-ASTAstillero Intercambiador6:22
S1 STD-ASTSantander E.A.6:41
S1 STD-ASTAstillero Intercambiador6:47
SDE-TVG AUTorrelavega6:47
TVG-SDE AUSantander E.A.6:56
TVG-SDE AUSantander E.A.6:56
S1 STD-ASTAstillero Intercambiador7:02
SDE-TVG AUTorrelavega7:02
S8 STD-MOMHospital Mompia7:02
S1 STD-ASTSantander E.A.7:10
S1 STD-ASTAstillero Intercambiador7:17
SDE-TVG AUTorrelavega7:17
TUS L17Corban7:18
S8 STD-MOMSantander E.A.7:21
S1 STD-ASTSantander E.A.7:31
S1 STD-ASTAstillero Intercambiador7:32
S8 STD-MOMHospital Mompia7:32
TUS L17Santander E.A.7:35
TVG-SDE AUSantander E.A.7:41
REINOS-SDESantander E.A.7:46
S1 STD-ASTSantander E.A.7:46
S1 STD-ASTSantander E.A.7:47
S1 STD-ASTAstillero Intercambiador7:47
SDE-TVG AUTorrelavega7:47
S8 STD-MOMSantander E.A.7:47

Indicacions a C/San Fernando parada (Santander) amb transport públic

Les següents vies de trànsit tenen rutes que passen a prop de C/San Fernando

  • BusBus: S1 STD-ASTS8 STD-MOMSANTANDER-ONTANEDA-LUENASANTANDER-ORUÑA-RENEDOSDE-TVG AU.
  • TrenTren: C1C2C3R2R3.

Com arribar a C/San Fernando parada amb transport públic?

Fes clic a la ruta de bus per veure indicacions pas a pas amb mapes, horaris d'arribada de la línia i horaris actualitzats.

Com arribar a C/San Fernando parada amb transport públic?

Fes clic a la ruta de tren per veure indicacions pas a pas amb mapes, horaris d'arribada de la línia i horaris actualitzats.

Bus parades prop de C/San Fernando parada a Santander

  • C/San Fernando.66, 2 min caminant,
  • Cuatro Caminos (Santander), 2 min caminant,
  • San Fernando 66, 2 min caminant,
  • Cuatro Caminos, 2 min caminant,
  • San Fernando 26 (Santander), 3 min caminant,
  • San Fernando 22, 4 min caminant,
  • San Fernando, 4 min caminant,
  • San Fernando (Santander), 4 min caminant,
  • Calle Alta 80, 5 min caminant,

Tren estacions prop de C/San Fernando estació a Santander

  • Santander (Feve), 7 min caminant,
  • Santander, 8 min caminant,

Bus línies a C/San Fernando parada a Santander

  • TUS L17, Santander E.A.,
  • B2 SANTANDER-LIENCRES(BUHO), Liencres (Liencres),
  • S8, E.Autobuses Santander (Santander),
  • 1, Pctcan-Uneatlantico,
  • E1, Intercambiador Valdecilla,
  • N1, Repuente,
  • 2, Consuelo Berges,
  • N2, Complejo,
  • 3, Paseo De Pereda 35,
  • E4, Institutos,
  • 12, Jesus De Monasterio 21,
  • 13, Cueto Por Reina Victoria,
  • 17, Estaciones Por Barrio La Gloria,
  • 18, Puertochico,
  • 5C1, Piquio-Pza Italia,
  • 6C1, Complejo Deportivo,
  • 7C1, L.Quintanilla,
  • B2 STD-MOR, Barrio Rodil_,
  • S8 STD-MOM, Cuatro Caminos,
  • SANTANDER-ONTANEDA-LUENA, Santander-Ontaneda-Luena,
Preguntes i respostes
  • Quines són les estacions més properes a C/San Fernando?

    Les estacions més properes a C/San Fernando són:

    • parada C/San Fernando.66 és a 125 metres de distància, 2 minuts caminant.
    • parada Cuatro Caminos (Santander) és a 126 metres de distància, 2 minuts caminant.
    • parada San Fernando 66 és a 131 metres de distància, 2 minuts caminant.
    • parada Cuatro Caminos és a 133 metres de distància, 2 minuts caminant.
    • parada San Fernando 26 (Santander) és a 230 metres de distància, 3 minuts caminant.
    • parada San Fernando 22 és a 247 metres de distància, 4 minuts caminant.
    • parada San Fernando és a 248 metres de distància, 4 minuts caminant.
    • parada San Fernando (Santander) és a 263 metres de distància, 4 minuts caminant.
    • parada Calle Alta 80 és a 340 metres de distància, 5 minuts caminant.
    • estació Santander és a 555 metres de distància, 8 minuts caminant.
    • estació Santander (Feve) és a 555 metres de distància, 7 minuts caminant.
  • Quines bus línies paren a prop de C/San Fernando?

    Aquestesbus línies paren a prop de C/San Fernando: S1 STD-AST, S8 STD-MOM, SANTANDER-ONTANEDA-LUENA, SANTANDER-ORUÑA-RENEDO, SDE-TVG AU.

  • Quines tren línies paren a prop de C/San Fernando?

    Aquestestren línies paren a prop de C/San Fernando: C1, C2, C3.

  • Quina és la tren estació més propera a C/San Fernando a Santander?

    La tren estació més propera a C/San Fernando a Santander és Santander. Són a 8 min a peu.

  • Quina és la bus estació més propera a C/San Fernando a Santander?

    Les bus estacions més properes a C/San Fernando a Santander són C/San Fernando.66, Cuatro Caminos (Santander), San Fernando 66 and Cuatro Caminos. El més proper és a 2 min a peu.

Ver C/San Fernando parada, Santander, en el mapa

Transport públic cap a C/San Fernando parada a Santander

Busques indicacions a C/San Fernando dins de Santander, Espanya?

Descarrega't l'aplicació Moovit per trobar els horaris actuals i les indicacions pas a pas per a les rutes Bus o Tren que passen per C/San Fernando.

Busques les parades més properes a C/San Fernando? Consulta aquesta llista amb les parades més pròximes a la teva destinació: C/San Fernando.66; Cuatro Caminos (Santander); San Fernando 66; Cuatro Caminos; San Fernando 26 (Santander); San Fernando 22; San Fernando; San Fernando (Santander); Calle Alta 80; Santander; Santander (Feve).

Bus: S1 STD-ASTS8 STD-MOMSANTANDER-ONTANEDA-LUENASANTANDER-ORUÑA-RENEDOSDE-TVG AUTUS L17B2 SANTANDER-LIENCRES(BUHO)S81E1N12N2B2 STD-MOR.Tren: C1C2C3R2R3.

Fem fàcil viatjar en transport públic a C/San Fernando, de manera que més de 1.7 milions d'usuaris, inclosos els de Santander confien en Moovit com la millor aplicació per al transport públic.

Use the app to navigate to popular places including to the airport, hospital, stadium, grocery store, mall, coffee shop, school, college, and university.

La primera línia d'aquesta parada és S1 STD-AST, a les 6:22, i l'última línia és S1 STD-AST a les 23:21.

Aquest parada serveix les línies de ALSA

C/San Fernando, Santander

Mou-te per Santander amb transport públic!

Viatjar per Santander mai ha estat tan fàcil. Tindràs indicacions pas a pas mentre vas d'un dels llocs més populars, carrer o principal estació. Mira els horaris de bus i tren, els temps d'arribada, les alertes de servei i les rutes detallades al mapa, per saber exactament com anar a qualsevol lloc de Santander.

Quan viatges des de qualsevol lloc de Santander pots fer servir les Indicacions en viu de Moovit per rebre Notificacions de baixada i saber exactament quan i fins on caminar, quant temps esperar la teva línia i quantes parades et queden. Moovit t'avisarà quan sigui el moment de baixar - no hauràs d'anar mirant constantment si la teva és la següent parada.

Et preguntes com utilitzar el transport públic a Santander o com pagar el transport públic a Santander? L'app de transport públic de Moovit us pot ajudar a navegar pel vostre camí amb transport públic fàcilment i amb un cost mínim. Inclou les taxes de transport públic, els preus dels bitllets i els costos. Busques un mapa de les línies de transport públic de Santander? L'app de transport públic de Moovit mostra tots els mapes de transport públic de Santander amb totes les rutes i parades de Bus i Tren en un mapa interactiu.

Santander té 2 tipus de trànsit, incloent: Bus i Tren, operatius per diferents empreses, incloent-hi S.M.T.U. SANTANDER (TUS), Renfe Feve, Turytrans,S.A., IRB Castro, Autocares Casanova,S.L., Autocares Juan Ruiz,S.L., Bilmanbus,S.L., Autobuses Palomera,S.A., Autocares Donato,S.L., MAVI Muñoz, S.L., Autotour Aranda Calderon,S.L., A.La Cantabrica de Comillas,S.A., Lorenzo Casanova y Hnos,S.A., Renfe Cercanias i ALSA

Línies de transport públic amb estacions més properes a C/San Fernando a Santander

Línies tren amb estacions més properes a C/San Fernando a Santander

Línies bus amb estacions més properes a C/San Fernando a Santander