(BE: staging)

Recinte Firal parada

Planifica un viatge amb transport públic i consulta els horaris actualitzats

Recinte Firal parada - horari divendres

LíniaDireccióTemps
N4Estació De Sant Antoni3:00
D1Estació De Sant Antoni3:12
D1Estació De Sant Antoni3:42
D1Estació De Sant Antoni4:12
D1Estació De Sant Antoni4:42
D1Estació De Sant Antoni5:12
D1Estació De Sant Antoni5:42
D1Estació De Sant Antoni6:12
D1Estació De Sant Antoni6:42
U12Cetis7:03
T1Estació De Sant Antoni7:04
T1Estació De Sant Antoni7:24
U12Cetis7:33
A2Cetis7:35
T1Estació De Sant Antoni7:54
U12Cetis8:03
T1Estació De Sant Antoni8:09
T1Estació De Sant Antoni8:24
U12Cetis8:33
T1Estació De Sant Antoni8:39
T1Estació De Sant Antoni8:54
U12Cetis9:03
T1Estació De Sant Antoni9:09
A2Cetis9:10
T1Estació De Sant Antoni9:24

Indicacions a Recinte Firal parada (Eivissa) amb transport públic

Les següents vies de trànsit tenen rutes que passen a prop de Recinte Firal

  • BusBus: T1, U2, U12, 12A, 30.
  • FerriFerri: BALEARIA (PAL-IBZ), BALEARIA (DEN-IBZ), BALEARIA (IBZ-DEN), BALEARIA (IBZ-PAL).

Com arribar a Recinte Firal parada amb transport públic?

Fes clic a la ruta de bus per veure indicacions pas a pas amb mapes, horaris d'arribada de la línia i horaris actualitzats.

Bus parades prop de Recinte Firal parada a Eivissa

  • Sa Blanca Dona, 4 min caminant,
  • Ies Sa Blanca Dona, 4 min caminant,
  • Aparcament Cas Dominguets, 4 min caminant,
  • Recinte Firal, 5 min caminant,
  • Hospital Can Misses, 6 min caminant,
  • Es Raspallar, 6 min caminant,

Ferri estacions prop de Recinte Firal estació a Eivissa

  • Ibiza, 17 min caminant,

Bus línies a Recinte Firal parada a Eivissa

  • U2, Eivissa-Can Misses-Puig D'en Valls-Jesus,
  • U12, Eivissa-Puig D'en Valls-Eivissa,
  • 12A, Eivissa > Puig d'en Valls > Jesús > Eivissa,
  • 30, Sant Antoni <> Santa Agnès <> Eivissa,
  • D1, Estació De Sant Antoni,
  • T1, Cetis,
  • D3, D. Hï Ibiza,
  • N4, Estació De Sant Antoni,
  • N5, Sant Jordi. Pl. De S'Església,
  • UE8, Aparcament Des Gorg,
  • A2, Eivissa-Jesús-Cala Llonga,
  • N3, Eivissa-Sant Miquel-Sant Joan-Eivissa,
  • T2, Sant Antoni-Sant Josep-Eivissa,
  • T6, Eivissa-Sant Llorenç-Sant Joan-(Portinatx),
  • A7, Eivissa-Sant Jordi-Ses Salines,
  • U7, Eivissa-Can Misses-Sa Carroca-Sant Jordi,
  • A8, Eivissa-Santa Gertrudis-Sant Miquel,
  • A9, Eivissa-Santa Gertrudis-Sant Miquel-Port De Sant Miquel,
  • P9, Cala Tarida-Sant Josep-Sant Jordi-Eivissa,
  • A10, Eivissa-Santa Gertrudis-Sant Llorenç-Sant Miquel,
Preguntes i respostes
  • Quines són les estacions més properes a Recinte Firal?

    Les estacions més properes a Recinte Firal són:

    • parada Sa Blanca Dona és a 246 metres de distància, 4 minuts caminant.
    • parada Ies Sa Blanca Dona és a 264 metres de distància, 4 minuts caminant.
    • parada Aparcament Cas Dominguets és a 273 metres de distància, 4 minuts caminant.
    • parada Recinte Firal és a 344 metres de distància, 5 minuts caminant.
    • parada Hospital Can Misses és a 431 metres de distància, 6 minuts caminant.
    • parada Es Raspallar és a 438 metres de distància, 6 minuts caminant.
    • estació Ibiza és a 1287 metres de distància, 17 minuts caminant.
  • Quina línia de bus para prop de Recinte Firal?

    T1 (Estació De Sant Antoni)

  • Quina línia de ferri para prop de Recinte Firal?

    BALEARIA (PAL-IBZ) (Ibiza)

  • Quina és la bus estació més propera a Recinte Firal a Eivissa?

    Les bus estacions més properes a Recinte Firal a Eivissa són Sa Blanca Dona, Ies Sa Blanca Dona and Aparcament Cas Dominguets. El més proper és a 4 min a peu.

  • Quina és la ferri estació més propera a Recinte Firal a Eivissa?

    La ferri estació més propera a Recinte Firal a Eivissa és Ibiza. Són a 17 min a peu.

Ver Recinte Firal parada, Eivissa, en el mapa

Transport públic cap a Recinte Firal parada (ID: 9018) a Eivissa

Busques indicacions a Recinte Firal dins de Eivissa, Espanya?

Descarrega't l'aplicació Moovit per trobar els horaris actuals i les indicacions pas a pas per a les rutes Bus o Ferri que passen per Recinte Firal.

Busques les parades més properes a Recinte Firal? Consulta aquesta llista amb les parades més pròximes a la teva destinació: Sa Blanca Dona; Ies Sa Blanca Dona; Aparcament Cas Dominguets; Recinte Firal; Hospital Can Misses; Es Raspallar; Ibiza.

Bus: T1, U2, U12, 12A, 30, D1, D3, N4, N5, UE8, A2, N3.Ferri: BALEARIA (PAL-IBZ), BALEARIA (DEN-IBZ), BALEARIA (IBZ-DEN), BALEARIA (IBZ-PAL).

Fem fàcil viatjar en transport públic a Recinte Firal, de manera que més de 1.7 milions d'usuaris, inclosos els de Eivissa confien en Moovit com la millor aplicació per al transport públic.

Use the app to navigate to popular places including to the airport, hospital, stadium, grocery store, mall, coffee shop, school, college, and university.

El codi de Recinte Firal parada és 9018

La primera línia d'aquesta parada és N4, a les 3:00, i l'última línia és D1 a les 2:42.

Aquest parada serveix les línies de ALSA

Recinte Firal, Eivissa

Mou-te per Eivissa amb transport públic!

Viatjar per Eivissa mai ha estat tan fàcil. Tindràs indicacions pas a pas mentre vas d'un dels llocs més populars, carrer o principal estació. Mira els horaris de bus i tren, els temps d'arribada, les alertes de servei i les rutes detallades al mapa, per saber exactament com anar a qualsevol lloc de Eivissa.

Quan viatges des de qualsevol lloc de Eivissa pots fer servir les Indicacions en viu de Moovit per rebre Notificacions de baixada i saber exactament quan i fins on caminar, quant temps esperar la teva línia i quantes parades et queden. Moovit t'avisarà quan sigui el moment de baixar - no hauràs d'anar mirant constantment si la teva és la següent parada.

Et preguntes com utilitzar el transport públic a Eivissa o com pagar el transport públic a Eivissa? L'app de transport públic de Moovit us pot ajudar a navegar pel vostre camí amb transport públic fàcilment i amb un cost mínim. Inclou les taxes de transport públic, els preus dels bitllets i els costos. Busques un mapa de les línies de transport públic de Eivissa? L'app de transport públic de Moovit mostra tots els mapes de transport públic de Eivissa amb totes les rutes i parades de Bus, Tren, Metro i Ferri en un mapa interactiu.

Mallorca té 4 tipus de trànsit, incloent: Bus, Tren, Metro i Ferri, operatius per diferents empreses, incloent-hi EMT Palma, SFM R4, ALSA, Sagalés-Caldentey, Moventis, Grupo Ruiz, Balearia, Voramar el Gaucho, Herederos de Fco. Vilás SA, Autobuses San Antonio SA, Trasmapi, Autocares Lucas Costa, TMSA, Transporte Regular, SL, TORRES ALLÈS AUTOCARES, SL i AUTOS FORNELLS, SL

Línies de transport públic amb estacions més properes a Recinte Firal a Eivissa

Línies bus amb estacions més properes a Recinte Firal a Eivissa

Línies ferri amb estacions més properes a Recinte Firal a Eivissa